XY Studio - tattoo studio Gdańsk
XY Studio - tattoo studio Gdańsk
+48 691 119 219
XY Studio - tattoo studio Gdańsk

XY to my
Zgrany zespół
to podstawa

Ekipa to skład, to mieszanka. To suma różnych temperamentów i wrażliwości. Suma idei i zasad które przyjmujemy za wspólne. 
Jesteśmy cali, i składamy się na całość.

Ekipa

XY Studio - tattoo studio Gdańsk

Wielowarstwowe, bogate w zgrabne przejścia, ciekawe iluzje optyczne i zręczne dopasowanie do budowy anatomicznej klientów tatuaże to owoc ponad dekady ciężkiej pracy i długich godzin spędzonych
w studiu.
 

Ola specjalizuje się w technice tatuażu wykonywanego ręcznie, bez użycia maszynki. Metoda handpoke opiera się na precyzyjnym, ręcznym nakłuwaniu igłą skóry klienta, co pozwala na tworzenie delikatnych i precyzyjnych wzorów. Minimalne, florystyczne motywy przeważają w jej portfolio, ale Ola chętnie podejmuje się wykonania mocniejszych linii. 

Tatuażem zajmuje się od 2015 roku. Specjalizuje się w stylu polinezyjskim oraz dotwork. Preferuje autorskie projekty i indywidualne podejście do klienta. 

Mateusz specjalizuje się w stylu realistycznym. Jest zdolny przenosić realistyczne detale i precyzję obrazów na skórę. Ponadto interesuje się szeroko rozumianą sztuką sakralną, która również znajduje odzwierciedlenie w jego projektach.

"Rysunek to moje medium. Szybki, abstrakcyjny, zabawny, szczery; często jedną linią. Czasami lubię też coś pisać, o naturze i uczuciach głębszych. Cieszę się i jestem wdzięczna za to, że moje rysunki mają szansę zaistnieć na skórze, nie tylko na papierze."

Dotwork, tatuaże graficzne - tym charakteryzują się prace Arka. Specjalizuje się zarówno w minimalistycznych, jak i bardziej złożonych projektach. Potrafi harmonijnie łączyć różne elementy graficzne, tworząc spójne kompozycje, które efektownie prezentują się na ciele. 

Zajmuje się geometrią szeroko rozumianą, od drobnych rzeczy po większe bardziej skomplikowane kompozycje. Tatuuje od około 2,5 roku. Inspiruje się mocno sztuką antyczną, bliskowschodnią czy średniowiecznią. Jest również fanem sztuki suprematycznej i abstrakcyjnej.

Natalii sztuka towarzyszy od dziecięcych lat i nie wyobraża sobie życia bez niej. Po ukońeczniu liceum plastycznego oddała się nauce nowej wtedy dla niej dziedziny, którą była sztuka tatuażu. Od 2017 roku ma okazję dzielić się nią z innymi poprzez tworzenie ilustracji na skórze. 
Kocha czarne ilustracje związane z baśniami, legendami, mitologią, oraz magią, ale chętnie tworzy również wzory związane z fauną i florą.