XY Studio
XY Studio
+48 691 119 219
XY Studio

XY to my
Zgrany zespół
to podstawa

Ekipa

XY Studio

Wielowarstwowe, bogate w zgrabne przejścia, ciekawe iluzje optyczne i zręczne dopasowanie do budowy anatomicznej klientów tatuaże to owoc ponad dekady ciężkiej pracy i długich godzin spędzonych
w studiu.
 

Dorota jest specjalistką od kwiecistych kompozycji. Subtelne tatuaże wykonane często linią cienką jak włos, delikatne cieniowanie z charakterystycznyą teksturą, przepiękne ornamenty te ziwewne i te wyraziste to jej świat.

Jego indywidualny styl obejmuje głównie abstrakcje geometryczną, często minimalistyczne formy z reguły w czerni, okazjonalnie bardziej rozbudowane i bogate w intensywne kolory.

Małe formy plastyczne i delikatne oblicze w jej tatuażu to zamierzony zabieg stylistyczny. Dzięki wnikliwej obserwacji nowych trendów, Julia tworzy wzory o lekkim wyglądzie, trafiającym w gusta.

 

Stanowisko menagera wymaga zorganizowania i cierpliwości, których jemu na pewno nie brakuje. To on załatwia sprawy, rozmawia z ludźmi, planuje nasz czas i upewnia się żeby w studio niczego nie zabrakło.


 

Kolorowa dusza i radość niczmym z bajek, to nie metofora, takie obrazki tworzy i konsekwentnie przenosi na skórę. Z ogromnym zapałem i optymistycznym nastawieniem do swoich tatuaży kreuje swój wlasny styl.