XY Studio
XY Studio
+48 691 119 219
XY Studio

Regulamin

Regulamin

XY Studio

NASZ REGULAMIN

1. Zabieg tatuażu wykonujemy tylko osobom pełnoletnim.

2. Podczas jego wykonywania powinieneś być trzeźwy i nie znajdować się pod wpływem innych środków odurzających. W ankiecie przedzabiegowej znajduje się kwestionariusz zdrowotny. Należy sumiennie go wypełnić, jest to warunek wykonania tatuażu.

3. Na sali zabiegowej mogą znajdować się tylko klienci umówieni na sesję. Osoby towarzyszące przy całodziennych zabiegach po pewnym czasie się nudzą, a tłok nie sprzyja Twojemu komfortowemu samopoczuciu.

4. Wykonywane przez nas wzory są wzorami autorskimi, przygotowanymi w oparciu o Twoje inspiracje, wskazówki, sugestie i nadesłane materiały. Twój niepowtarzalny wzór powstaje wraz z Twoim udziałem na pierwszej sesji, i do momentu finalnej akceptacji możesz zasugerować swojemu artyście nanoszenie zmian w projekcie. 

5. Pełne potwierdzenie umówionego terminu następuje po wpłacie zadatku. Zadatek ten jest bezzwrotny w przypadku braku informacji o odwołaniu sesji na dwa tygodnie przed umówionym terminem, lub o zmianie terminu tydzień przed wyznaczoną datą. W pozostałych przypadkach zwracamy go w formie vouchera do wykorzystania w naszym studio. Jest on ważny rok od daty wystawienia. Jednocześnie informujemy, że zmian w terminach można dokonać maksymalnie dwukrotnie bez utraty zadatku.
Jeżeli posiadasz voucher, może on zostać uznany za zadatek i będzie też tak samo później traktowany. Wpłacając zadatek lub pozostawiając voucher na poczet zadatku przyjmujemy, że akceptujesz regulamin działania naszego studia.

6. Podawana przez nas cena tatuażu, jest wyceną w przybliżeniu, przez wzgląd na to iż finalny wygląd wzoru, jak i jego ostateczna wielkość dobierana jest wraz z klientem podczas jego pobytu w studio.

7. Sesje całodzienne umawiamy na godz 10:00 a ewentualne konsultacje zawsze między 9:00 a 10:00 by móc poświęcić odpowiednią ilość czasu zarówno osobom konsultowanym, jak i tatuowanym.

8. Pamiętaj o bezwzględnym stosowaniu się do zaleceń swojego artysty dotyczących pielęgnacji świeżo wykonanego tatuażu. Po zakończonej sesji otrzymasz od nas ulotkę z poradami dotyczącymi tej kwestii. Jeśli gdzieś Ci zaginie, potrzebne informacje znajdziesz też na naszej stronie internetowej w zakładce „przed i po”.

9. Po pełnym wygojeniu się tatuażu, może zdarzyć się iż zauważysz że pewne miejsca wymagają delikatnych poprawek, pamiętaj że przysługuje Ci prawo do wykonania jednej sesji poprawkowej bez ponoszenia dodatkowych kosztów, w ciągu 6 miesięcy od daty wykonania zabiegu. Terminy i godziny wykonywania zabiegów poprawkowych sugerowane są przez studio.

10. W naszym studio można zakupić voucher na tatuaż i piercing. Jest możliwość kupienia go osobiście w studio za gotówkę lub można skontaktować się z nami drogą mailową, a po dopełnieniu formalności wszystkich formalności i zaksięgowaniu płatności (kwota vouchera + przesyłka) zostanie on wysłany pocztą na podany adres. 

11. Voucher zakupiony u nas w studio jest bezzwrotny i jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Jeżeli z jakiegoś powodu osoba, która otrzymała voucher chce zrezygnować w wykonania tatuażu, może skontaktować się bezpośrednio ze studiem i przepisać voucher na inną osobę. Wszystkie pozostałe przypadki, będą rozpatrywane indywidualnie. 

12. W studio można płacić wyłącznie gotówką.