XY Studio - tattoo studio Gdańsk
XY Studio - tattoo studio Gdańsk
+48 691 119 219
XY Studio - tattoo studio Gdańsk

Studio

Studio

XY Studio - tattoo studio Gdańsk

Miejsce

Przestrzeń, w którym twoje zainteresowanie spotyka się z naszą ekspresją, chce być wyjątkowe. Celowo i trafnie zaadaptowane miejsce z historią i charakterem, pozwala na komfort i niezależność pracy twórczej. Owiana kreatywną energią, struktura Królewskiej Fabryki Karabinów rozwija się w przyjaźni i odpręża, przyciągając pozytywnych ludzi.

Gdańsk, Śródmieście, Dolne miasto. W sercu tej starej, przemysłowej dzielnicy przy ulicy Łąkowej, znajdujemy post-industrialny kompleks budynków - Królewska Fabryka Karabinów. Zawiązujący się tu kolektyw twórczych ludzi jak i charakter przestrzeni, dał natchnienie do usytuowania naszego studio. Ideowe podejście do procesu robienia tatuażu i wizja stworzenia miejsca temu przychylnego, pozwoliły przerodzić stare wnętrze w pracownię niosącą nową jakość. To tu możesz się z nami spotkać by porozmawiać o twoim tatuażu.

Dynamicznie rozwijająca się część Gdańska pozwala korzystać z lokalizacji bliskiej Centrum ale bez zgiełku. Wierzymy że w ten sposób stworzyliśmy warunki, w których możemy lepiej skupić się na tym co dla ciebie ważne. To tutaj realizujemy idee.

Idea

To punkt spotkania osi X i Y. Czasoprzestrzeń w której, rodzi się koncepcja. Moment wzajemnego dialogu, leżącego u podstaw wspólnej kreacji. To energia doświadczania spleciona
z zaangażowaniem. To symbol synergii dwóch elementów.

X i Y to, Tu i teraz.

Tatuaż jest czystą ekspresją płynącą z nas. Jego kontekst
i wymowa mogą być różne, jednak wpisujemy im wspólny mianownik - to środek wyrazu. Kiedyś mistyczny, później kontrowersyjny. Dziś sami nadajemy mu oblicze i znaczenie.
W czasach w których wraz z rosnącą świadomością czym jest, sięgamy po osobiste przeżycie. Stawiamy na pomysł i koncepcje. To właśnie w jej kierunku możemy się wybrać razem, w idei która się wykrystalizowała wraz z naszym doświadczeniem i rozwojem plastycznym. Stawiamy technikę współtworzenia w jednym miejscu i czasie, tak aby podczas rozmowy stworzyć indywidualny projekt. Ta teoria przekształcona w praktykę pokazuje nam, że tak powstają najlepsze tatuaże. To kiedy ludzie spotykają się by stworzyć coś razem.

Ludzie

Żyjemy w dynamicznych czasach. A jednak coś pozwala nam utrzymać się w relacji. Złapać się we wspólnej idei i pasji. To pozwala nam, być razem i tworzyć. Łączymy tą dynamikę z doświadczeniem żeby żyć w harmonii. Uczymy się i rozwijamy żeby uczyć i rozwijać.

To w naszych głowach rodzą się pomysły, to w sercach niesiemy idee. Potrafimy nadać wyraźny kształt niewyraźnej substancji. Wydobyć coś ze wszystkiego. Rozmaitość umiejętności i charakterów, jest najwyraźniej zaletą związaną z otoczeniem kreatywnych ludzi. Pracujemy i rozwijamy się razem a tworzymy i postrzegamy indywidualnie. Ta wyjątkowa ale naturalna mieszanka jest istotą naszego studio tatuaży.