XY Studio - tattoo studio Gdańsk
XY Studio - tattoo studio Gdańsk
+48 691 119 219
XY Studio - tattoo studio Gdańsk

Vouchery

Vouchery

XY Studio - tattoo studio Gdańsk

 

1. W naszym studio można zakupić voucher na tatuaż. Jest możliwość kupienia go osobiście w studio za gotówkę/BLIK lub można skontaktować się z nami drogą mailową, przez Instagram lub Facebook, a po dopełnieniu wszystkich formalności i zaksięgowaniu płatności (kwota vouchera + przesyłka) zostanie on wysłany pocztą lub paczkomatem na podany adres. 
 

2. Zakupiony voucher jest voucherem do XY studio, a nie do konkretnego artysty. Przy umawianiu terminu należy zgłosić, że chce się go wykorzystać.
 

3. Przy umawianiu wizyty voucher traktowany jest również jako zadatek. W przypadku gdy klient nie zjawi się na umówiony termin zadatek przepada i jego wartość zostaje odliczona od początkowej kwoty voucheru.
Zmian terminu można dokonać dwukrotnie.

 

4. Voucher zakupiony u nas w studio jest BEZZWROTNY i jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Jeżeli z jakiegoś powodu osoba, która otrzymała voucher chce zrezygnować z wykonania tatuażu, może skontaktować się bezpośrednio ze studiem i przepisać voucher na inną osobę. Wszystkie pozostałe przypadki, będą rozpatrywane indywidualnie. 
 

5. Jeśli voucher zostanie zgubiony lub zniszczony, jego użytkownikowi nie przysługują żadne roszczenia wobec studia.
 

6. Voucher nie może być wymieniony na środki pieniężne. W sytuacji kiedy cena tatuażu jest wyższa użytkownik zobowiązany jest dopłacić różnicę. Jeśli cena jest niższa niż wartość vouchera, pozostałe środki nie podlegają wypłacie. Pozostałą kwotę z vouchera można wykorzystać przy kolejnej wizycie, jeśli zostanie ona zrealizowana w terminie ważności vouchera.